Targi i prezentacja produktu

Uczestnictwo w targach to jedno z najważniejszych wydarzeń w całorocznym programie działalności firmy, a jednocześnie praktyczny test konkurencyjności i atrakcyjności.

Targi to nie tylko ekspozycja towarów i usług, ale przede wszystkim:

Aby nie zaprzepaścić tej szansy nasza firma zapewnia pełen zakres usług wystawienniczych i reklamowych od projektu poprzez wykonanie, montaż i obsługę stoisk na imprezach targowych.

Kompleksowa obsługa targów obejmuje:

Mamy duże doświadczenie w zakresie projektowania i aranżacji stoisk targowych. Nasi projektanci zadbają o to, aby stoisko zostało zauważone i posiadało indywidualny charakter.

Oferujemy stoiska targowe i wystawiennicze według następujących standardów:

systemowe – realizowane na imprezach zbiorowych również we współpracy z innymi organizatorami. Takie rozwiązanie pozwala na wielokrotne użycie lementów konstrukcyjnych stoiska oraz na wykonanie w krótkim czasie zmian i adaptacji.

indywidualne – to pełne wyposażenie w meble, interesującą grafikę, niepowtarzalną kolorystykę. Całość spełnia indywidualne wymogi wystawcy oraz dostosowanie formy i charakteru do rodzaju imprezy.

autorskie – brak ograniczeń co do formy, indywidualna aranżacja stoiska, zabudowa dopasowana do powierzchni wystawienniczej, wykorzystanie nietypowych materiałów – drewna, stali, szkła, aluminium.

Zapewniamy naszym klientom zindywidualizowane formy prezentacji, dostosowane do specyfiki firmy, budżetu, miejsca i charakteru imprezy targowej.